Celé to začalo asi tak, že s kamošom sme si kúpili naše prvé RC modely a nikdy nás nenapadlo, že by okolo toho mohlo byt toľko zabaví.

 

Navzájom sme sa nevedeli dohodnúť do čoho vlastne ideme a aký model si máme kúpiť. Poveďme si na rovinu – nejde o lacnú záležitosť a nikto z nás si nikdy nechce kúpiť niečo čo nebule spĺňať jeho predstavy. Značku sme mali jasnú ale model nie. Rozhodovanie bolo medzi Traxxas Stampade 4×4 VXL vs. Traxxas E – Maxx 2×550 titan. Rozhodnutie padlo na E – Maxx. Je úplne jedno pre aké auto smesarozhodli lebo obidva modely sú super stroje.

 

Celé to zbehlo strašne rýchlo. Prišla ponuka a o pár dni, boli autá doma. Tí čo majú RC auto asi vedia akú radosť sme prezívali. Je to presne taký pocit, ako keď vám rodičia kúpili nove autíčko ktoré bolo krásne zábale a čakalo len na to kedy ho vyberiete z krabie a vyskúšate.Nedalo mi to neprirovnať pravé k detstvu lebo my vlastne sme také „veľké deti“Do dnešného dňa túto kúpu neľutuje ani jeden z nás a myslím, že ani nikdy nebude.

 

Ale teraz niečo k tomu čo sme to vlastne za ľudia. Myslím, že sme úplne obyčajní chalani ktorý majú radi zábavu a nebránia sa stretávať stále s novými a novými ľuďmi.

Ak si myslite, že stretávanie a komunikácia končí po jazdách ktoré spoločne absolvujeme, mýlite sa… Sme neustále v kontakte a snažíme sa náš „TEAM“ obohacovať o nové poznatky,skúsenosti či už z RC sveta alebo iných veci.

Presne tak ako čas plynul a na naše „Session“ začalo chodievať stále viac a viac ľudí, dohodli sme sa, že založíme CLUB. Na to aby klub fungoval a boli sme stále aktívny potrebujeme ľudí – vás všetkých ktorý máte na RC jazdenie taký názor a vzťah ako my.