Ktokoľvek z vás sa môže registrovať na našom fore a prísť si zajazdiť snami na S.E.S.S.I.O.N.

Pripoj sa k nám a príď ukázať svoj model na SESSION !

 

Po dlhých hodinách rozmýšľania sme sa predsa len rozhodli vytvoriť nový web, ktorý bude zameraný hlavne na organizáciu (All Road Session).

Po precitaní tejto vety, si asi kladiete otázku prečo „All Road Session“ a čo to vlastne je?

Odpoveď je veľmi jednoduchá. V začiatkoch sme mali v plané založiť prvý TRAXXAS CLUB na Slovensku. Ale po niekoľkých mylných ohlasoch, že patríme pod U.S.A. TRAXXAS sme názov zmenili tak aby bolo jasné, že sa k nám môže pridať každý kto ma RC model bez ohľadu na značku.

 

A čo je „SESSION“? Sú to naše neoficiálne stretnutia ktoré sa plánujú len na fóre. Nejde o žiadne sponzorované preteky alebo výstavu áut, je to naše stretnutie na ktorom si jazdíme tak, ako chceme a kde chceme. Samozrejmosťou Session je zoznámenie sa s prípadnými novými ľuďmi a nadšencami tohto pre náš krásneho a zaujímavého hobby.

Všetky blizne informácie o týchto stretnutiach sa dozviete na fóre pripadne na emaily – rccluballroad@hotmail.sk

To, že preferujeme značku Traxxas je jasné každému kto si prezrie galériu našich aut. Samozrejme, že privítame každého kto má záujem o RC jazdenie.

Sme mladý CLUB ktorý nemá ambície vyhrať preteky a preraziť vo svete RC Racing ale stretávať sa stále s novými a novými ľuďmi a hlavne rozbehnúť fórum.

Stránku, sa budeme snažiť dopĺňať novinkami, fotkami alebo videami. Novým nápadom sa nebránime a preto ohlasy môžte zasielať už na spomínaný email rccluballroad@hotmail.sk Taktiež sme aj na „Facebooku“ (ALL ROAD RC SLOVAKIA).

Ešte raz VITAJTE na ALL ROAD WEBE !